X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدمطالب راجع به انتخاب لباس خواستگاری و طنزهای خواستگاری
مطالب راجع به انتخاب لباس خواستگاری و طنزهای خواستگاری
ازدواج آموزش ژست داماد خریدلباس عروس تناسب اندام عروس بله برون   زیبایی و آراستگی در روز خ
نوشته شده در تاريخ 1395/1/23 توسط dooshizeh | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 4 بار | اشتراک گذاری :
 •   زیبایی و آراستگی در روز خواستگاری

  زیور آلات به نظرم در این روز خاص باید کم و نازک و ظریف باشند و صد البته که دست چپتون رو خالی می گذارید و هیچ انگشتری به هیچ یک از انگشتهای اون دست نمی کنید! فرضا یک ساعت ساده به دست چپ و یک دستبند ظریف به دست راست و اگر اصرار دارید یک انگشتر ظریف به دست راست. طلای سفید بهتره به نظرم. لطفا جواهراتتون رو در موقعیت دیگری به رخ جاری آینده بکشید!

 •   گرفتن ژست  عکاسی داماد

  مرد ها عادت دارند دستشان را مشت کنند. چرا؟! من نمی دانم؛ ولی این کار را نکنید، این کار شما را عصبانی نشان می دهد. به جای این کار، اگر نمی دانید با دستانتان چکار کنید آنها را داخل جیب هایتان ببرید، یا پشتتان ببرید و یا جای دیگری که راحت هم باشید.

   


 • بله بران؛ گذشتن از 7خوان رستم و مذاکراتی برای رسیدن به توافق‎!‎

  در بیشتر شهرها رسم است که در مراسم بله برون خانواده داماد هدایایی را برای عروس می‌برند و او را نامزد یا نشان پسرشان می‌کنند.در بیشتر رسوم یک قواره پارچه، یک انگشتر نشان و گاهی کله قند به نشانه مبارکی و شیرینی به عروس و خانواده اش هدیه می‌شود.اهالی بعضی شهرها نیز علاوه بر اینها یک دست لباس، نقل، چای و حنا و… هدیه می‌برند‎.

 • ماجرای مراسم بله برون

  اصرار از خانواده عروس، انکار از خانواده داماد. عروس که تا آن لحظه به زور خاله هایش ساکت نشسته بود؛ بلند شد رفت کنار پدرش نشست و به طوری که همه جمع بشنوند گفت: «بابا، اگر اینها امضا نمی دهند بی خیال، نمی خواهد. اگراین طوری پیش برود فردا که برویم زیریک سقف، می زند زیر همه چیز»            به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
,,,,
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی