لباس عروس هنرمندان و بازیگران ایرانی


حق السکوت به عروس حق السکوت به عروس

هفته ی دیگه داماد میشه ....

ادامه مطلب
میزناهارخوری مناسب جهیزیه عروس میزناهارخوری مناسب جهیزیه عروس

براي تشخيص يك ميز استاندارد بايد به اين شكل عمل كنيد؛ وقتي روي صندلي، پشت ميز مي‌نشينيد، بلندي ميز بايد تا قسمت زيرين قفسه سينه شما باشد و فاصله آرنج تا بدن نبايد بيشتر از 40 سانتي‌متر باشد، درغير اين صورت ميز حالت استاندارد ندارد

ادامه مطلبخرید لوسترشیک متناسب با منزل خرید لوسترشیک متناسب با منزل

هرچه در فضا از منابع نورزای متعددی استفاده شود، هم زیباتر خواهد بود و هم کاربردهای گوناگونی را می‌توان از آن فضا دریافت کرد به شرط آنکه انتخابی مناسب و صحیح انجام پذیرد.

ادامه مطلب

انتخاب  پلوپزخوب برای جهزیه انتخاب پلوپزخوب برای جهزیه

ازپلوپز می‌توان برای پختن برنج،غلات،دسرها و بخارپزکردن سبزیجات وپختن سوپ وخورشت استفاده کرد. البته همه انواع پلوپزها نمی‌توانند موارد گفته شده را انجام دهند،به همین جهت هنگام خرید مطمئن باشیدکه مورد مناسبی را انتخاب نمایید تا نیازهای شما را برآورده کند.

ادامه مطلبمشخصات ماشین لباسشویی عالی مشخصات ماشین لباسشویی عالی

هنگام خرید ماشین لباسشویی جدید،سه نوع مختلف ماشین لباسشویی برای انتخاب وجود دارد،ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی (پرتابل)،ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)،ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک که هرکدام معایب و مزایای خود را دارند.

ادامه مطلب


فواید فیزیکی و روانی ازدواج فواید فیزیکی و روانی ازدواج

محققان بر این باورند که فواید فیزیکی و روانی ازدواج عامل بهبودی و سلامتی بیماران متاهل بوده و در مقابل طلاق و پیامدهای آن مانند استرس و فشارهای روانی و انزوای اجتماعی تاثیرات منفی روی زنده ماندن افراد پس از حمله قلبی و یا طول مدت درمان آنها دارد.

ادامه مطلب


 خواستاگرام؛ یک بنگاه ازدواج در تلگرام! خواستاگرام؛ یک بنگاه ازدواج در تلگرام!

با پرداخت 30 هزار تومان قبل از ساخت اتاق خواستاگرام، ضمن ارسال مشخصات و عکس شما، نظر طرف مقابل پرسیده می شود و در صورت مثبت بودن نظر طرف مقابل، اتاق خواستاگرام تشکیل می گردد.

ادامه مطلب
هلی کم یا فیلم برداری هوایی عروسی به آتلیه تخصصی بسپارید هلی کم یا فیلم برداری هوایی عروسی به آتلیه تخصصی بسپارید

عروس و دامادها آرزو دارند بهترین شبی که در عمر خود دارند شب عروسی آن‌ها باشد و فیلمی که از آن مراسم برایشان می‌ماند بهترین نوعش باشد.

ادامه مطلب
فیلم خنده دار پسران قبل و بعد از عروسی فیلم خنده دار پسران قبل و بعد از عروسی

فیلم خنده دار پسران قبل و بعد از عروسی

ادامه مطلب

انتخاب بهترین لباس عروس ارزان و شیک انتخاب بهترین لباس عروس ارزان و شیک

هر سال مسابقه ای برای انتخاب بهترین لباس عروسی ویژه، از جنس دستمال کاغذی توالت در نیویورک برگزار می شود.

ادامه مطلب

از ژست های تکراری عروس داماد خسته شدید ؟ از ژست های تکراری عروس داماد خسته شدید ؟

شاید شما هم از آن دسته باشید که در هر مراسم عروسی که حاضر می‌شوید یا آلبوم‌های عروسی اقوام‌تان را که تماشا می‌کنید، مطمئن می‌شوید که مدت‌هاست همه شبیه همدیگر شده‌اند و حتی اگر ایده‌های خلاقانه‌ای هم هست، مدت‌هاست تکراری شده و همه از روی دست همدیگر کپی می‌کنند.

ادامه مطلب


آثار و عوارض کمبودهای مجلس عروسی مان آثار و عوارض کمبودهای مجلس عروسی مان

من از سرزنش شدن متنفرم و دوست ندارم شوهرم سر مسائل مجلس عروسی مان (با این که خیلی کمبودها از طرف خانواده خودش بود) اعصابم را به هم بریزد. وقتی به گذشته فکر می کنم مدام عصبی می شوم و فکر و خیال عذابم می دهد و نمی توانم به همسرم بگویم.

ادامه مطلب


لباس عروس هنرمندان و بازیگران ایرانی لباس عروس هنرمندان و بازیگران ایرانی

لباس عروس هنرمندان و بازیگران ایرانی

ادامه مطلب

خاص ترین جشن ازدواج در هندوستان خاص ترین جشن ازدواج در هندوستان

یک زن و شوهر معلول در مراسم عروسی 50 زوج هندی که در روز گذشته در بمبئی برگزار شد.

ادامه مطلب
به چه خواستگارهایی نه بگویید ..! به چه خواستگارهایی نه بگویید ..!

نگرانی خانواده ها اینه که اگه فرزندشون از طریق این بنگاه های همسریابی اینستاگرامی مورد مناسبی پیدا کرد چه کنن؟ دختر بدن یا که ندن؟ اول به خانواده های دختردار توصیه می کنیم به پسرهایی که اکانتشون پرایویته دختر ندین!!

ادامه مطلباصول انتخاب آرایشگاه عروس عالی اصول انتخاب آرایشگاه عروس عالی

با انتخاب آرايشگاه يک ماه پيش از تاريخ عروسي و قرارداد بستن، مي‌توانيد يکي از کارهاي اساسي را انجام شده فرض کنيد. در ضمن، اين فرصت را هم داريد که در طول اين مدت با نظر آرايشگرتان، کمي به خودتان برسيد. يادتان باشد يکي از مسائل مهم در مورد انتخاب آرايشگاه، مهارت اخلاق حرفه‌اي آرايشگران يک سالن است. فقط کار مهم نيست؛

ادامه مطلبکارت دعوت عروسی به سبک شیرازی ها کارت دعوت عروسی به سبک شیرازی ها

کارت عروسی متفاوت یک زوج شیرازی

ادامه مطلب

کارت عروسی به شکل قبض گاز کارت عروسی به شکل قبض گاز

به گزارش دوشیزه به نقل از موبنا - ولی این بار یک عروس و داماد خوش فکر با سفارش طراحی کارت عروسی خود به سبک قبض گاز، مهمانان دعوت شده به جشن عروسی خود را غافلگیر کردند.

ادامه مطلب
خبرساز ترین مهریه نوعروس های ایرانی خبرساز ترین مهریه نوعروس های ایرانی

مهریه‌هایی عجیب اما واقعی. مهریه‌هایی که بیشتر براساس روحیه عروس خانم‌ها تعیین می‌شود و گاه زمانی که کار به پرداخت آن می‌رسد، مرد افسوس می‌خورد کاش مهریه را سکه تعیین کرده بود. مدتی بود مهریه‌ها خنده‌دار و غیرقابل اجرا شده بود که با ورود قوه قضاییه این مهریه‌ها دیگر ثبت نمی‌شود

ادامه مطلب


راهنمای انتخاب شیکترین مدل توربرای لباس عروس راهنمای انتخاب شیکترین مدل توربرای لباس عروس

توصیه‌ای که برای عروس خانم‌ها در انتخاب تور مناسب برای عروسی داریم این است که جنس تور عروس اگر مخالف باجنس لباس عروس باشد خیلی بهتر است. یعنی اگر به عنوان نمونه لباس عروس از پارچه بافتدار باشد، تور عروس بایستی از مدل پارچه‌ای ساده فراهم بشود.

ادامه مطلب